Revlon: wyrażaj siebie i baw się kolorami!

Revlon: wyrażaj siebie i baw się kolorami!

Revlon jest jedną z wiodących marek kosmetycznych – doskonale wyczuwa modę, obowiązujące trendy, a tym samym potrzeby i oczekiwania konsumentów. Dzięki temu pozostaje czołowym brandem na wielu światowych rynkach. Dziś przedsiębiorstwo, które powstało w 1932 roku, jest marką o międzynarodowej renomie i stało się wiodącym konsorcjum kosmetycznym, które zarządza wieloma rozpoznawalnymi brandami. W portfolio światowego giganta znajdują się m.in. brandy takie jak Britney Spears, John Varvatos czy Elizabeth Arden. 


Revlon – podkreśl swoje atuty!

Revlon stał się legendarną marką, która znana jest przede wszystkim dzięki rozbudowanej ofercie kosmetyków kolorowych. Warto jednak dodać, że w ostatnim czasie, amerykańskie przedsiębiorstwo, szczególnie skupiło się na produkcji wysokiej jakości akcesoriów kosmetycznych, a także suszarek, lokówek i prostownic do włosów, które zdobyły uznanie branżowych profesjonalistów. 

Wszystko zaczęło się od lakieru do paznokci, który zachwycił swoją unikalną i rewolucyjną formułą. Zadebiutował na rynku w 1932 roku, kiedy to bracia Charles i Joseph Revlon wraz z chemikiem Charlsem Lachmanem założyli firmę pod szyldem Revlon. 

Udany rynkowy debiur pozwolił przedsiębiorstwu dynamicznie się rozwinąć i stale poszerzać swoje portfolio o kolejne, innowacyjne produkty. Kolorowa historia brandu trwa do dziś – a obecnie marka postrzegana jest jako ekspert i autorytet w swojej dziedzinie. 

Revlon: legendarne podkłady do twarzy

Revlon Colorstay jest prawdopodobnie najbardziej znaną serią kosmetyczną marki na świecie. Podkład – legenda, który zyskał miano kosmetyku kultowego – bestsellera wszech czasów przede wszystkim za sprawą swoich właściwości. Jeden produkt łączy w sobie wszystko, czego kobiety oczekują od podkładów, czyli podstawowych kosmetyków makijażowych. 

Podkład Colorstay przede wszystkim doskonale wyrównuje koloryt cery, bez efektu maski, perfekcyjnie maskując przy tym wszelkie niedoskonałości – w tym wypryski, blizny, popękane naczynka, zaczerwienienia czy cienie pod oczami. Łączy mocne krycie z lekką konsystencją i formułą, która nie obciąża skóry.

Warto przy tym zaznaczyć, że twórcy brandu, chcąc udoskonalić kolekcję podkładów, stworzyli dwa warianty – do cery tłustej i mieszanej (Combination/Oily Skin SPF 15) oraz do cery suchej oraz normalnej (Normal/Dry Skin SPF 20). 

Kontynuacjami kultowej kolekcji są Revlon Light Cover Foundation oraz ColorStay Full Cover Foundation, których formuły mają być jeszcze lżejsze, a dodatkowo nawilżać skórę. Podobnie jak pierwowzór, mają gwarantować naturalny i długotrwały makijaż. 

Warto również wspomnieć o serii podkładów Photoready, dla których inspiracją stały się specjalistyczne makijaże do sesji zdjęciowych oraz nagrań telewizyjnych. Revlon Photoready został opracowany w oparciu o technologię HD, której sedno stanowią fotochromatyczne pigmenty i sztuka rozpraszania światła, która pozwala uzyskać efekt idealnie gładkiej i promiennej skóry. 

Wysoka jakość wpisana w filozofię marki

Revlon kojarzony jest z wysoką jakością kosmetyków, które wykorzystują najnowsze i najbardziej innowacyjne formuły oraz technologie. Dzięki temu przedsiębiorstwo od kilkudziesięciu lat pozostaje liderem w branży kosmetyków makijażowych i pielęgnacyjnych. 

Brand swoją popularność zawdzięcza również wyjątkowo bogatej kolorystyce gwarantującej swobodę wyboru oraz przystępnym cenom. Legendarna marka nie zwalnia tempa – wręcz przeciwnie. Nie tylko opracowuje zupełnie nowe kosmetyki, ale też udoskonala formuły już istniejących, sprawiając tym, że kultowe produkty sprzed kilku lub kilkudziesięciu lat, wciąż zaliczane są do rynkowych bestsellerów.

Eksperymentuj, baw się kolorami, wyrażaj siebie. Po prostu żyj odważnie – to najważniejsze przesłanie amerykańskiego konsorcjum kosmetycznego, które już stało się prawdziwą legendą w świecie beauty.