Kępki rzęs – sposób na wyjątkowe spojrzenie

Kępki rzęs – sposób na wyjątkowe spojrzenie

Kępki rzęs szybko i skutecznie pozwolą Ci uzyskać spektakularny makijaż, w którym najważniejszym elementem będą oczy, a w zasadzie głębia spojrzenia. Jeżeli zależy Ci na wyrazistym make-upie, kępki rzęs z pewnością będą najlepszym wyborem. Oczy uważane są za zwierciadło duszy. To one przykuwają uwagę i spojrzenia, dlatego niemal każdej kobiecie zależy, by makijaż oczu dodał zalotnego charakteru, wyrazistości, a tym samym pewności siebie. Podkreślenie rzęs jest jednym z najprostszych, ale też najlepszych sposobów na uwydatnienie swojej urody. 

Kępki rzęs – podkreśl piękno swoich oczu

Kępki rzęs są przepiękną oprawą oczu. Podkreślają spojrzenie, optycznie otwierają oko i – w zależności od naszych upodobań – pozwalają osiągnąć wyrazisty lub też subtelny efekt, który prezentuje się bardzo naturalnie.

Rynek drogeryjny oferuje niezwykle bogaty wybór sztucznych rzęs i wszelkiego rodzaju akcesoriów. Można się o tym przekonać odwiedzając stronę drogerii internetowej na której można odnaleźć niezliczoną ilość modeli i wariantów rzęs na na pasku czy w kępkach, a także akcesoriów niezbędnych do ich aplikacji.

Bez względu na to, czy chcesz uzyskać wyrazisty look, czy też w delikatny sposób podkreślić swoją urodę, kępki rzęs będą idealnym rozwiązaniem, bowiem są pomyślane w taki sposób, że pozwalają w pełni kontrolować efekt końcowy. Są też doskonała alternatywą dla trwałego przedłużania rzęs.

Każda kobieta marzy o długich i gęstych rzęsach, jednak nie dla wszystkich natura była na tyle łaskawa. W obecnych czasach to jednak nie problem, bowiem wystarczy sięgnąć po wydłużający tusz do rzęs, by uzyskać spektakularny efekt. Inną możliwością są z kolei sztuczne rzęsy, które są zresztą wybierane przez kobiety coraz częściej. 

Kępki rzęs, a może rzęsy na pasku?

Kępki rzęs czy rzęsy na pasku? Oba rozwiązania mają zagęścić naturalną linię rzęs, podkreślić oko i spojrzenie – niezależnie od tego, czy zakładamy je na niezobowiązujące spotkanie czy też wielkie wyjścia. Czym się różnią? Jakie są ich największe zalety? Które są łatwiejsze w aplikacji?

Wybór pomiędzy rzęsami w kępkach, a rzęsami na pasku to tak naprawdę bardzo indywidulna kwestia, która uzależniona jest od osobistych preferencji. Niezależnie od tego, na który wariant się zdecydujemy, warto zadbać o wybór odpowiedniego modelu, ale przede wszystkim o staranną aplikację.

Kępki rzęs i rzęsy na pasku pozwalają osiągnąć okazjonalny efekt i – co należy podkreślić – w przeciwieństwie do przedłużania rzęs w profesjonalnym gabinecie – nie powinny być noszone zbyt długo – należy zdejmować je każdorazowo przed snem.

Kępki rzęs – dają możliwość budowania efektu w naturalnej odsłonie. O ile rzęsy na pasku są już gotowym produktem, o tyle w przypadku kępek to Ty decydujesz, ile i którym miejscu ich przykleisz. Są wygodne i komfortowe w noszeniu, a przy tym z pewnością o wiele tańsze niż rzęsy wykonywane metodami objętościowymi w profesjonalnych salonach.

Rzęsy na pasku – z pewnością dają mocniejszy efekt – pod warunkiem, że są umiejętnie założone. Ich mankamentem jest jednak to, że rzęsy mają zazwyczaj jedną długość, a aplikacja paskowa nie daje również możliwości budowania efektu, a więc wydłużania czy zagęszczania w pożądanym przez siebie miejscu.

Wiele kobiet uważa też, że rzęsy na pasku są mniej komfortowe w noszeniu niż kępki, ale bez wątpienia ich zaletą jest szybkość aplikacji – pasek wystarczy przyłożyć i docisnąć możliwie najbliżej naturalnych rzęs i gotowe!

Kępki rzęs i rzęsy na pasku to doskonały zamiennik dla przedłużania rzęs w profesjonalnych salonach. Oba rozwiązania pozwalają osiągnąć spektakularne efekty, a wybór pomiędzy kępkami a paskiem, to tak naprawdę wybór uzależniony od indywidualnych preferencji.